Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Piotr Nowak: Wielka orkiestra systemowej niemocy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Piąty tekst na ten temat

To jeszcze obsesja czy już masturbacja mentalna?

autor: szczupak, data nadania: 2015-01-18 12:32:36, suma postów tego autora: 3747

@

Owsiak zaproponował prywatyzację służby zdrowia, lewica powinna zgłosić propozycję znacjonalizowania majątku Owsiaka i WOŚP.

autor: mlm, data nadania: 2015-01-18 14:20:22, suma postów tego autora: 4284

Rybko, ta mnogość tekstów ma ciebie i tobie podobnym

wyleczyć z toksycznej miłości, co byś niepotrzebnie nie stosował mebendazolu - leku stosowanego w zarażeniu obleńcami i niektórymi płazińcami.
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-01-19 00:01:44, suma postów tego autora: 5956

raff

widzę że w publikacjach na portalu dominuje jednoznaczna perspektywa oceny WOŚP i znaczenia tym podobnych akcji. Moja
ocena jest nieco mniej jednoznaczna, swoją alternatywną dla dominującej na lewica.pl perspektywy w tej materii wyłożyłem tu.
http://nowyobywatel.pl/2014/02/07/panstwo-i-filantropia/

Zachęcam do lektury

autor: raff, data nadania: 2015-01-19 10:47:35, suma postów tego autora: 183

Hyjdlo czcigodna, czy ty aby dobrze się wysypiasz i nie pijesz za dużo karmi?

Ja już dawno zamknąłem temat. Tobie sugeruję powyżywać się na bucach z Lisweeka, którzy bredzą, że hajerzy "zarabiają po 7 tysięcy". Kto więc jest prawdziwym wrogiem, kogo faktycznie należy wypłazować?

autor: szczupak, data nadania: 2015-01-19 18:21:24, suma postów tego autora: 3747

Jak to zamknąłeś temat.skoro go otwarłeś swoim wpisem?

Nie będę wyżywać się na bucach z Lisweeka, bo ich nie czytam. Ostatnio miałam toto w ręku coś rok temu. Znalazłam w poczekalni u ginekologa...
Nie będę też pisać o hajerach, bo z racji pochodzenia podejrzewana jestem o stronniczość. Natomiast Owsik "pasuje" mi pod każdym względem (*_*)
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2015-01-20 20:50:38, suma postów tego autora: 5956

Stronniczosć? Wolne żarty

Lemingoza i korwińszczyzna nie mają pochodzenia geograficznego, Hyjdlo.... kminisz chyba temat.

autor: szczupak, data nadania: 2015-01-20 23:43:16, suma postów tego autora: 3747

pamiętajmy że Orkiestra zaczęła od tego

że na początku lat 90 kupowała do szpitali sprzęt którego mocno brakowało. Nie z powodu złego, paskudnego kapitalizmu, bo ten panował raptem 3-4 lata, brak nowoczesnego sprzętu w szpitalach to zjawisko które było powszechne już od lat 80.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-01-22 18:39:39, suma postów tego autora: 2714

Złodzieju, podpowiem ci że w latach 50-tych też go nie było

Tyle, że 4 lata po łewolucji mieliśmy już pędzić drogą ku drugiej Japonii.
A ja posiadam wywiad rzekę z prof. Religą (nie ten przeprowadzony przez osłów z GazWybu, tylko wcześniejszy, z 1992), gdzie nieodżałowany kardiochirurg mówił cokolwiek o arogancji i bezmyślności zarówno czerwonej, jak i nowej styropianowo-kościelnej waadzuni w zakresie medycyny.

autor: szczupak, data nadania: 2015-01-22 23:46:55, suma postów tego autora: 3747

glonjadzie

>Złodzieju, podpowiem ci że w latach 50-tych też go nie było

czyli socjalizm niewydajny i w wersji zamordystycznej i wersji łągodniejszej? dobrze wiedzieć

>Tyle, że 4 lata po łewolucji mieliśmy już pędzić drogą ku drugiej Japonii.

no skoro tak móisz to pewnie jest to prawda.

>gdzie nieodżałowany kardiochirurg mówił cokolwiek o arogancji i bezmyślności zarówno czerwonej, jak i nowej styropianowo-kościelnej waadzuni w zakresie medycyny.

Masz racje. Państwowa służba zdrowia jak widać to pomyłka.

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-01-23 15:51:40, suma postów tego autora: 2714

Znowu jak kulą w płot, Złodzieju

Prof. Religa był za utrzymaniem powszechnej i dostępnej za free służby zdrowia, co wyraźnie w rzeczonej książce podkreślił. Przynajmniej te ponad 20 lat temu. I nie sądzę, aby radykalnie zmienił zdanie. Oczywiście mówił także o konieczności zmiany systemu finansowania i ubezpieczeń.

autor: szczupak, data nadania: 2015-01-24 16:08:08, suma postów tego autora: 3747

Dodaj komentarz