Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Katarzyna Paprota, Radosław Koba: Razem - państwo to my, po prostu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Moim zdaniem...starego komucha Homo Sovieticusa

Razem to dziwna partia trochę taka internetowa...budowana od góry a nie od fundamentów a w powietrzu.
Bo gdyby znalazła fundamenty to miałaby szansę...
Co mogłoby być takim fundamentem?
Mógłby być np. stosunek do PRL oraz odrzucenie tzw. Polityki Historycznej.

Niestety Ci młodzi ludzie nie rozumieją, że rozwój Polski, jako PRL był dobrym wyborem jedynym możliwym w tym czasie oraz jednym z lepszych okresów historii Polski.
Dlatego ich działania są raczej wybrukowane dobrymi chęciami.

Pozdrawiam.
JJC

Ps. Szukanie zaś wrogów wśród nas komuchów z SLD to pomyłka, która będzie kosztować wynikiem od 1 - 2 % na rzecz partii Razem.
Nie wszyscy w SLD to Stare Komuchy ( niekoniecznie jest to wiekowy podział,)bo podczepiło się pod nas w czasach syukcesów sporo obecnych Platformersów czy Socjal-liberałów


Ps. Szukanie zaś wrogów wśród nas komuchów z SLD to pomyłka która będzie kosztować wynikiem od 1 - 2 % na rzecz partii Razem.
Nie wszyscy w SLD to Stare Komuchy ( niekoniecznie jest to wiekowy podział)bo podczepiło się pod nas sporo obecnych Platformersów czy Socjal-liberałów.

autor: JJC, data nadania: 2015-07-24 22:46:41, suma postów tego autora: 1582

-

"nna Grodzka i Wanda Nowicka nie zebrały podpisów pod swoimi kandydaturami – po części dlatego, że zbierały te podpisy osobno"

Abstrahując od mojej sympatii/antypatii do obu Pań. WIĘCEJ ludzi na tzw. lewicy miało interes żeby żadnego kandydata NIE ZAREJESTROWAĆ.

Bo nie wierzę w sytuację jak 1 dzień przed terminem ktoś ogłasza że ma 96 tys. podpisów i "nie daje rady".

Ps.
Pozdrawiam!

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-07-25 00:29:29, suma postów tego autora: 2743

Groźna pseudolewica

Na szczęście w Polsce nie grozi im wygrana w wyborach. Partie typu Syriza, Podemos, określają się jako lewicowe, sprzeciwiają się wysługiwaniu bankierów i prywatyzacji, jednak kiedy zdobywają władzę to właśnie robią. Jest to bardzo groźne zjawisko kompromitujące lewicowość, ludzie odwrócą się od oszustów a elektorat przejmie skrajna prawica.

autor: lemski, data nadania: 2015-07-25 00:50:56, suma postów tego autora: 368

Tak dla JOW 6 września - Nie dla Radosław Koba

Koba = Stalin

Trochę obycia historycznego by się przydało,

autor: Cud2, data nadania: 2015-07-25 15:22:48, suma postów tego autora: 3207

Nawet Majmure Mówi Ludzkim Głosem

Majmurek: Koniec z paradą Schumana

http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/ue/20150725/majmurek-koniec-z-parada-schumana

Dokładnie koniec z festiwalem euro bredni
Koniec z okradaniem Polski&Polaków ze suwerenności

Tak 6 września dla JOW !!!

Nie dla partii Razem !!!

autor: Cud2, data nadania: 2015-07-25 15:37:08, suma postów tego autora: 3207

Nie Płakałem po Geremku; Nie Płakałem Po Kuroniu

Partia Razem Nie Mówi w Moim Imieniu.

Tak dla JOW !!!

autor: Cud2, data nadania: 2015-07-25 16:10:15, suma postów tego autora: 3207

JJC

>>rozwój Polski, jako PRL był dobrym wyborem jedynym możliwym w tym czasie

z ciekawości spytam- jaki wybór masz na myśli?

autor: Dobrodziej Pracodawca, data nadania: 2015-07-25 22:59:42, suma postów tego autora: 2714

Nie moja bajka, ale jeden fragment wywiadu mnie zaciekawił.

"Polityka to (...) wytrwałe przekonywanie ludzi do swojej opowieści o Polsce. W naszej bohaterami nie są panowie Kulczyk i Balcerowicz, tylko pielęgniarki, górnicy, PROGRAMISTKI (...)" Kto? Znaczy się kobiety, które potrafią programować coś innego niż pralkę? A są też w tej opowieści smoki?

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2015-07-25 23:55:48, suma postów tego autora: 387

Tak dla JOW 6 września

Nie dla Partii Razem !!!

Niech Żyje Wolna Polska&Wolna Miłość !!!

autor: Cud2, data nadania: 2015-07-26 12:32:13, suma postów tego autora: 3207

"Koba = Stalin"

Cud ale Relanium i Xanax na wieczór to zjadłeś czy się zapomniało?

autor: A.Warzecha, data nadania: 2015-07-28 22:58:15, suma postów tego autora: 2743

ZOBACZ TO A SERCE SIĘ WAM URWIE !!!

DO ADMINISTRATORA TEGO FORUM!!!!!

TU MACIE SKANDAL NAD SKANDALE W SAM RAZ DLA LEWICY MAJĄCEJ SERCE!

https://www.youtube.com/watch?v=ecDrtV7I_ZY

MOŻE BYŚCIE TAK Z TYMI PACHOŁAMI MILERA PODJĘLI TEN TEMAT I GO NAGŁOŚNILI NP W SEJMIE I TELEWIZJI!!!

NO CO MACIE TOWARZYSZE TAKĄ ODWAGĘ, CZY SKASUJECIE TE PROŚBĘ?! A ŁBY SCHOWACIE W PIACHU???!!!!


autor: dzeus, data nadania: 2015-07-30 14:11:42, suma postów tego autora: 1046

Cudoku - odpowiednie dajmy rzeczy - słowo

Żaden Stalin tylko Dżugaszwili, do dziś honorowany przez ziomków pomnikami na ulicach Tbilisi (d. Tyflis).

autor: szczupak, data nadania: 2015-08-04 01:00:15, suma postów tego autora: 3747

@ szczupak

Widziałeś te pomniki?

autor: V.C., data nadania: 2015-08-04 15:23:45, suma postów tego autora: 1123

@szczupak

Nie twierdzę, że takich pomników w Tbilisi nie ma, ale mimo kilku wizyt w stolicy Gruzji ich nie widziałem nigdzie, poza Gori. Mógłbyś mi, choćby w przybliżeniu, podać lokalizację pomnika Stalina znajdującego się w stolicy Gruzji?

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2015-08-05 21:25:58, suma postów tego autora: 387

programują nie tylko pralki

@CHErwona Wolność
Jak byłem na studiach to na ok 130 studentów informatyki było ok 8 dziewczyn z czego ok 4 (już dokładnie nie pamiętam dlatego około) wybrały specjalność programowanie. Programować potrafiły nie tylko pralki, aczkolwiek jak słusznie zauważasz podkreślanie w tekście "programist KI" - tak jakby ich było nie wiadomo jak wiele to jest zastanawiające, bo to są przypadki (kobiety programistki) naprawdę bardzo bardzo rzadkie.

autor: Święty Mikolaj, data nadania: 2015-08-09 09:22:31, suma postów tego autora: 4

Dodaj komentarz