Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Hiszpania: Socjalista nowym premierem

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

z TV

słyszałam w TV że krzyż i Biblia były - ale On je zdjął własnoręcznie przed ślubowaniem... i położył Konstytucję; tak podali w TV - a czy to prawda - nie było mnie tam; to nie wiem.

autor: abangel666, data nadania: 2018-06-07 21:26:33, suma postów tego autora: 411

Najważniejsze pytania

Czy koalicja PSOE z Unidos Podemos oraz ... jaki program nowego rządu, obojętnie czy monopartyjnego czy koalicyjnego ?

autor: tomasz_rysz, data nadania: 2018-06-08 14:27:15, suma postów tego autora: 1703

@tomasz_rysz

Nie łudź się...

autor: Lej, data nadania: 2018-06-08 18:31:07, suma postów tego autora: 319

Już dał plamy

Zgodził się przyjać 500 uchodzców co włosi powiedzieli że ich niechca.
ciekawe co hiszpania z nimi zrobi ?powodzenia

autor: Antyliberał, data nadania: 2018-06-13 13:54:14, suma postów tego autora: 1302

10 lat

po rządach nielewicowych PSOE które doprowadziły do władzy na lewica.pl: "Socjalista premierem, czy PSPOE poprowadzi lewicę". Zerzygać się idzie.

autor: A.Warzecha, data nadania: 2018-06-17 13:43:17, suma postów tego autora: 2743

A. Warzecha

Czy rzeczywiście doprowadziły i czy rzeczywiście rząd Zapatero był taki nielewicowy? Z tego co słyszałem spełnił praktycznie wszystkie swoje przedwyborcze obietnice. Niestety, na światowy kryzys, który akurat dotarł do Hiszpanii i mocno ją doświadczył, nie miał zbyt wielkiego wpływu. Dam jeden przykład, choć podobnych jest sporo. W połowie lat 70. po kilkudziesięciu latach rządów szwedzka socjaldemokracja nagle przegrała wybory. Czy dlatego, że przestała być lewicowa? Poza tym w tytułach tekstów zwykle stosuje się skróty myślowe. Jaki wg Ciebie byłby właściwy tytuł?

autor: lewicowiec, data nadania: 2018-06-17 14:05:37, suma postów tego autora: 500

Lewicowcu masz w pewnym sensie racje

Tyle tylko że wszystkie zmiany dotyczyły rewolucji obyczajowej!za wyjątkiem wycofania wojsk z Iraku!niewiem czy tego akurat oczekiwał lud hiszpański!

autor: Antyliberał, data nadania: 2018-06-18 21:21:09, suma postów tego autora: 1302

Gracias, adios

Niechec do Lewicy dotarla nawet do Afryki

"Minęło dopiero dwa tygodnie od zaprzysiężenia lewicowego rządu w Hiszpanii, kraj stał się nowym rajem dla imigrantów. Przyjmują nawet tych, których nie chcą już Włochy. A przybysze szybko zrobili władze w Madrycie w konia! 28 nieletnich ze statku "Aquarius", których w weekend przyjęli Hiszpanie, uciekło z ośrodka dla uchodźców w Alicante, na południu kraju."

http://niezalezna.pl/228646-lewica-z-otwartymi-ramionami-przyjela-imigrantow-a-oni-uciekli

autor: Rebel2, data nadania: 2018-06-22 23:00:59, suma postów tego autora: 3910

Dodaj komentarz