Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Jubileusz - 25 debata SFWM we Wrocławiu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ło matkolewicowo... mię zatchnęło...

SFWM w czerwcu 2019 roku: "planujemy zorganizować już 25 imprezę (debatę) – czyli mały jubileusz – w ramach forum. Chcemy podyskutować jak państwo polskie powinno wyglądać po
POPiSie"...
"Ale nie tylko debaty składają się na nasz dorobek.
"Zainicjowaliśmy „sklonowanie” naszego pomysłu w formie paralelnych forum w Warszawie i Bydgoszczy..."

Mam być paralelna, czy ino sklonowana?

"W naszych dyskusjach i debatach brało udział sporo znanych i mniej znanych osób. Naszymi gośćmi byli m.in. prof. Bruno Drweski (Sorbona - Paryż), prof. Joanna Hańderek (Uniwersytet Jagielloński), prof. Gavin Rae (Akademia L. Koźmińskiego), Małgorzata Tracz i Katarzyna Lubiniecka- Różyło (czynne polityczki), Józef Pinior, Jacek Uczkiewicz, Maciej Wiśniowski (red. Naczelny Strajk.eu), Paweł Dybicz (z-ca red. nacz. Tygodnika „Przegląd”), Oleg Muzyka (polityczny emigrant i dziennikarz ukraiński – Berlin)".

Kto ich zna? Ja nie, oprócz Piniora.
Matko lewicowo... weź tych palantów z SFWM w dyby... niech poczują rzeczywistoSć...
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-06-05 21:43:03, suma postów tego autora: 152

@ hyjdelka

Znasz tylko Piniora? Czyli zatrzymałaś się na etapie lat 80? Nie czytujesz "Przeglądu", Strajk.eu, ani przedruków z tych mediów na lewica.pl?

autor: lewicowiec, data nadania: 2019-06-05 21:53:27, suma postów tego autora: 500

Nie czytuję "Przeglądu" od lat 8.

Została mi "Angora", która w co drugim numerze, na pierwszej stronie napieprzała się z Kaczora. Nie cierpię gościa, ale nawalanki mnie wkurzają. Odstawiłam 2 lata temu...
Strajk.eu,.. nigdy nie byłam, może zawitam...
Pozdrawiam.
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-06-05 22:32:39, suma postów tego autora: 152

Zawitałam na strajk eu., PRZEDWCZORAJ...

obiecująca jest dla mnie ta wędrówka.
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-06-15 01:12:34, suma postów tego autora: 152

@ hyjdelka

>nawalanki mnie wkurzają.

Czyżby? Ale swoje nawalanki np. z JJC na lewica.pl chyba lubisz?

A propos moderacji - nie przyszło Ci do głowy, że Twoje wpisy, które odrzucono, mogły łamać regulamin: http://www.lewica.pl/faq/

autor: lewicowiec, data nadania: 2019-06-15 08:48:04, suma postów tego autora: 500

Hola, hola, lewicowcze...

Kiedy Cygański tytułuje mnie HUJdelką, nie łamie regulaminu? Zarzuca mi, ten dwojga nicków użytkownik, dyskutujący onegdaj sam ze sobą na swoim kuriozalnym "blogu", iż wycieram sobie gębę jego nazwiskiem. Przecież moje nie jest dla stałych bywalców tajemnicą - Jakubiec. Niech se także wyciera, dla mnie panieńskie jest święte.
"Znaj proporcjum, mocium panie". Nie godzę się na takie chamskie i prymitywne traktowanie zarówno przez Cygańskiego, jak i moderatorów. Nie ja zaczęłam, jak będę miała czas, prześledzę kolejność wpisów..., chociaż może to być nierealne, bo mnóstwo postów mi wycięto.
Bawcie się, ale szkoda tylu lat harówy poprzedników. Ten portal jest przykładem, jak można zarżnąć orły, by ocalić kukułki...
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-06-18 00:02:34, suma postów tego autora: 152

w jakim poście tak było?

***
Hola, hola, lewicowcze...
Kiedy Cygański tytułuje mnie HUJdelką, nie łamie regulaminu? Zarzuca mi, ten dwojga nicków użytkownik, dyskutujący onegdaj sam ze sobą na swoim kuriozalnym "blogu", iż wycieram sobie gębę jego nazwiskiem. Przecież moje nie jest dla stałych bywalców tajemnicą - Jakubiec. Niech se także wyciera, dla mnie panieńskie jest święte.
"Znaj proporcjum, mocium panie". Nie godzę się na takie chamskie i prymitywne traktowanie zarówno przez Cygańskiego, jak i moderatorów. Nie ja zaczęłam, jak będę miała czas, prześledzę kolejność wpisów..., chociaż może to być nierealne, bo mnóstwo postów mi wycięto.
Bawcie się, ale szkoda tylu lat harówy poprzedników. Ten portal jest przykładem, jak można zarżnąć orły, by ocalić kukułki...
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-06-18 00:02:34, suma postów tego autora: 44
***

Jeśli tak się zdarzyło :( to przepraszam ale... zerknijcie Koleżanki i Koledzy na lewica.pl, na klawiaturę obok y jest u

i tylko tak by mogło być jeśli tak się zdarzyło ... czyli pomyłka szybkiego pisania oraz szybkiego .

Ja jestem starszy raczej kulturalny komentator...od lat na lewica.pl i czy Hyjdelka ma prawo decydować kto tu komentuje?

Tak Pani Hyjdla to według niej Orlica …

autor: JJC, data nadania: 2019-06-20 22:39:32, suma postów tego autora: 1582

Dodaj komentarz