Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Radosław S. Czarnecki: A na drzewach zmiast liści...

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Litości, Czarnecki...

"wypadki (...) w lasach koło Wodzisławia Śląskiego" to była ewidentna ustawka TVNowskiego Superwizjera, sfilmowana przez ich "dziennikarkę". Swastyki z wafelków Prince-Polo na czekoladowym torcie, swastyka płonąca i swastyka na fanie, admirowane przez półgłówków w mundurach SS i Wehrmachtu, bełkoczących coś do mikrofonu "niezależnej dziennikarki"... kosztowały jedynie 20 tys. złotych, nawet nie euro. Potwierdzają tę ustawkę również służby.
Jeśli takim antysemickim występem artystycznym podpierasz tezę swojego słusznego skądinąd artykułu, to mogłeś także dołączyć doń prudnickie "judoski". Tam też "znikąd" pojawiły się zachodnie kamerki i usłużne polskie, podobnie jak w Białymstoku.

To są zmasowane akcje mające pokazać światu jakimi jesteśmy antysemitami oraz zmusić Polaków do wypłaty odszkodowań jankeskim Żydom (Akt 447). Mają ukazać światu nasze wojenne "niegodziwości" np. Jedwabne (dlaczego wstrzymano ekshumację w 2001, bo znaleziono tam niemieckie naboje?), masowe mordowanie Żydów w Powstaniu Warszawskim (przecież ono tylko po to wybuchło, by AK mogła "dobić" ocalałych w Powstaniu w getcie!), nagminne mordowanie Żydów przez chłopów polskich oraz powojenny zabór mienia, m.in. "niezrujnowanych" warszawskich kamienic, nieobłożonych w większości hipotekami w polskich bankach, powojenne pogromy fingowane przez NKWD i UB..., itd, itp.

Mędrca szkiełko i oko tego nie widzi? To co się dziwić ludowi prostemu sterowanemu przez mainstream i tchórzliwych rządzących, kiedyś z PO, teraz PiSu?
.

autor: Hyjdelka, data nadania: 2019-08-04 19:40:27, suma postów tego autora: 152

Czas jest nieubłagany i robi swoje..

dlatego gdy patrzymy na te kilkadziesiąt lat wstecz to widać najczęściej okrutna prawdę o nas samych.
Rewolucje wszczynają najczęściej ci którzy chcą władzy ale bywa ze rewolucja zjada własne dzieci.
nas Polaków ta bezkrwawa ( nieliczne ofiary) w istocie rewolucja solidarnościowa połknęła 'lud pracujący" za to utuczyła wodzów. Teraz z kolei wodzusie walczą o tron wszelkimi sposobami odsądzając od czci wiary swych braci syjamskich przy okazji rujnując to i owo by sobie tylko prawo do rządzenia zawłaszczyć na lata..Nieważne kto rządzi ważna nasza przyszłość ale puki co TAK NAPRAWDĘ nie mamy na nią wpływu dopóki tylko system partyjny ma prawo do organizowania wyborów.
Cała para idzie w gwizdek i mamy do wyboru znienawidzone i opatrzone buśki przewijające się od lat na ławach sejmowych choć powinny zasiedlać cyklicznie ławy oskarżonych czy też prycze w celach pokutnych.
Możemy wylewać całe morza łez,fury złości i zapisywać tony papieru "prośbowego" ale władza jest cierpliwa i każde biczowanie zniesie byle na TRONIE.

autor: bambosz0, data nadania: 2019-08-05 07:25:35, suma postów tego autora: 1835

myślę, że obydwie Koleżanki nie mają racji

Myślę, że obydwie Koleżanki nie mają racji
Bo RP od wieków cierpi na brak elit nazwę to elit "elitarnych" i to jest wina naszej nacji i naszego ludu...który daje sobie wciskać tzw. "kit patriotyzmu" a właściwie szowinizmu.

Nami rządzili i rządzą obcy przypomnę przed upadkiem I RP to Francja i Austria nami rządziła np. osławiona Marysieńka i nasz Sobieski.., Wcześniej królowa Bona ...
Później, czyli w II RP Anglia potem po wygranej II Wojnie Światowej Rosja. Rosja, która najmniej zaszkodziła dobru RP pozwalając na istnienie PRL - stworzyła takie coś na kształt dużego Królestwa Polskiego po Napoleonie.

Od 1989 roku rządzi nami wykorzystuje nas jak starego lokaja Jana zakochanego w Panu Hrabim, kto ?... Jankeslandia.

Tak dostrzegam naszą rolę III RP w polityce globalnej Świata...IV RP czy V RP będą troszkę inne, bo starego Jana zastąpią młodzi lokaje Onufry czy Baltazar :) leżący plackiem przed Panem Hrabią bojący się nawet spojrzeć w jego oblicze, nad czym boleję bardzo
:(

autor: JJC, data nadania: 2019-08-13 00:22:40, suma postów tego autora: 1582

Na drzewach...

*A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści*
To stare porzekadło nigdy nie miało wartości rzeczywistej groźby. Nawet w czasach Solidarności nie brano tego poważnie, a tym bardziej teraz. Żądając dochodzeń prokuratorskich w tej sprawie autor raczej ośmiesza się w odróżnieniu od aparatu ścigania i wymiaru sprawiedliwości.
Takich porzekadeł jest wiele i nikt nie bierze ich poważnie np. *Jak cię złapię to ci nogi z d... powyrywam* :).

autor: Adrem63, data nadania: 2019-08-17 08:29:50, suma postów tego autora: 2307

bzdury to Ty piszesz Adrem63

****A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści*
To stare porzekadło nigdy nie miało wartości rzeczywistej groźby. Nawet w czasach Solidarności nie brano tego poważnie, a tym bardziej teraz. Żądając dochodzeń prokuratorskich w tej sprawie autor raczej ośmiesza się w odróżnieniu od aparatu ścigania i wymiaru sprawiedliwości.
Takich porzekadeł jest wiele i nikt nie bierze ich poważnie np. *Jak cię złapię to ci nogi z d... powyrywam* :).

autor: Adrem63, data nadania: 2019-08-17 08:29:50, suma postów tego autora: 1999
***

Przykro mi posłużyć się takim argumentem...może jak ktoś zawiśnie to zmieni zdanie...RP przypomina obecnie klona Republiki Weimarskiej...do roku 1933 faszystów lekceważono i co z tego wyszło?

Ja Adrem63 wisieć nie chcę... :(

autor: JJC, data nadania: 2019-08-19 02:56:26, suma postów tego autora: 1582

JJC

>Przykro mi posłużyć się takim argumentem (&#8230;) RP przypomina obecnie klona Republiki Weimarskiej...do roku 1933 faszystów lekceważono i co z tego wyszło?<

Drogi przyjacielu,
historia się nie powtarza, a jeśli nawet to farsą. Ile razy mam Ci to powtarzać.
Republika Weimarska!?
Ty masz chyba jakieś urojenia, może zmylił Cie tramwaj w Twoim mieście z niemieckimi napisami. Zapeniam Cię, że to tylko atrapa.
Napis Postamt dzisiaj na Poczcie Gdańskiej to tylko nostalgia pogrobowców dawniejszych władz Wolnego Miasta Gdańsk.

>Ja Adrem63 wisieć nie chcę... :(<
Hitlerowców już dawno nie ma, uspokój się.
Pozdro.
:)

autor: Adrem63, data nadania: 2019-08-21 09:00:17, suma postów tego autora: 2307

brak" Elit" to nie nasza

narodowa wina ale naszych "okresowych przyjaciół" którzy wojny i potyczki zaczynali od "wyrzynania inteligencji".. A trudno by większość ludności wcale lub słabo wykształconej mogła nagle te "elity" sformować na tyle by potrafiły genialnie zarządzać dość sporym obszarowo i ludnościowo Państwem.Poza tym lata niewoli też nie przyczyniły się do wzrostu świadomości politycznej ogółu gdy walka o byt była priorytetem. Przypominam JJC że przed wojną analfabetyzm wśród ludności wiejskiej był około 80% do czasu gdy zaczęto tworzyć tzw. freblówki czyli 3-klasowe szkoły ale dorosłych właściwie nikt nie uczył , nawet na tym poziomie szkoły.

autor: bambosz0, data nadania: 2019-08-25 10:42:11, suma postów tego autora: 1835

SPD przed przed 1933 myślało tak jak TY i jak skończyła ?

***>Ja Adrem63 wisieć nie chcę... :(<
Hitlerowców już dawno nie ma, uspokój się.
Pozdro.
:)

autor: Adrem63, data nadania: 2019-08-21 09:00:17, suma postów tego autora: 2002
***

Pozdrawiam Adem63 mimo Twojej naiwności , że prawica to Anioły a
PIS = Lewica.

Przykro jest mi z powodu naiwności Twojej i części kolegów z Lewica.pl w lekceważeniu narodowców i skrajnych narodowców.

Nie pisałem , że jest sens polityczny Lewicy pójść pod sztandarami Lewica SLD...
i co poparcie waha się od 11% do 14% ... oj głupio będzie Hyjdelce jak osiągniemy 15 %.

autor: JJC, data nadania: 2019-08-29 00:04:48, suma postów tego autora: 1582

i co to niewinne dzieci Ci Narodowcy

Trochę link niewinnych miłujących bliźnich

https://www.facebook.com/oko.press/videos/ksi%C4%85dz-do-narodowc%C3%B3w-nie-mo%C5%BCemy-da%C4%87-si%C4%99-z%C5%82apa%C4%87/1121029734733785/

https://www.wprost.pl/kraj/10204027/pielgrzymka-narodowcow-na-jasna-gore-ksiadz-jestescie-cennym-srodowiskiem.html

https://www.newsweek.pl/polska/narodowcy-zjechali-na-jasna-gore-jestescie-cennym-srodowiskiem/e0p6094

W filmie Kabaret z Lizą Mineli ... były też takie niewinnie twarze blond dzieci...


https://www.filmweb.pl/film/Kabaret-1972-1313

https://www.youtube.com/watch?v=a5Qz4HvdmXw

autor: JJC, data nadania: 2019-08-29 00:26:53, suma postów tego autora: 1582

Tym co nie wierzą , że w RP powstaje klasyczny faszyzm



dedykuję trzy linki we wszystkich występują anioły blon włosowe



https://www.youtube.com/watch?v=a5Qz4HvdmXw

https://www.wprost.pl/kraj/10204027/pielgrzymka-narodowcow-na-jasna-gore-ksiadz-jestescie-cennym-srodowiskiem.html



https://www.newsweek.pl/polska/narodowcy-zjechali-na-jasna-gore-jestescie-cennym-srodowiskiem/e0p6094

autor: JJC, data nadania: 2019-08-29 00:43:45, suma postów tego autora: 1582

Dodaj komentarz