Damian Chodorek kandydatem najprzychylniejszym zwierzętom
[2009-06-03 21:49:53]
![]() Pytania ankietowe dotyczyły poglądów kandydatów na temat praw zwierząt, ich ochrony oraz wykorzystywania dla potrzeb gospodarczych i rozrywkowych. Ankietowani informowali o tym, jakie inicjatywy polityczne i prawodawcze Unii Europejskiej na rzecz obrony zwierząt, popierać będą, jeśli w wyborach 7 czerwca wybrani zostaną do Parlamentu UE. Damian Chodorek kandyduje do Parlamentu Europejskiej z pozycji nr 7 na liście nr 11 - KW Polska Partia Socjalistyczna w okręgu 3 (Warmia, Mazury i Podlasie). Jest olsztyńskim działaczem Młodych Socjalistów i członkiem Polskiej Partii Socjalistycznej, współtwórcą Olsztyńskiego Centrum Społecznego MS im. Bolesława Limanowskiego. Od lat uczestniczy w lokalnych i krajowych kampaniach ekologicznych, działaniach przeciw GMO oraz na rzecz praw zwierząt. |
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Syndrom wybrania
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Materializacja frustracji i gniewu
- Pod prąd!: Trzaskowski połknie lewicę
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Nauka o religiach winna łączyć a nie dzielić
- Blog Radosława S. Czarneckiego: Syndrom Pigmaliona i efekt Golema
- Wsparcie na rzecz funkcjonowania projektu Czerwony Goździk
- https://zrzutka.pl/evh9hv
- Do 18 maja
- Warszawska Socjalistyczna Grupa Dyskusyjno-Czytelnicza
- Warszawa, Jazdów 5A/4, część na górze
- od 25.10.2024, co tydzień o 17 w piątek
- Fotograf szuka pracy (Krk małopolska)
- Kraków
- Socialists/communists in Krakow?
- Krakow
- Poszukuję
- Partia lewicowa na symulatorze politycznym
- Discord
- Teraz
- Historia Czerwona
- Discord Sejm RP
- Polska
- Teraz
- Szukam książki
- Poszukuję książek
18 lipca:
1918 - Urodził się Nelson Mandela, przywódca walki z apartheidem w RPA, prezydent tego kraju w latach 1994-99, laureat nagrody Nobla.
1936 - Na Wyspach Kanaryjskich gen. Franco ogłosił stan wojenny, wszczynając bunt przeciwko Republice - początek hiszpańskiej wojny domowej.
1936 - W Warszawie bojówka ONR-Falangi napadła i poraniła nożami Stanisława Dubois, przewodniczącego Rady Głównej Czerwonego Harcerstwa TUR, członka władz naczelnych PPS.
1943 - Partyzanci z Gwardii Ludowej i Batalionów Chłopskich zajęli wieś Solec na Kielecczyźnie, rozbroili posterunek policji, rozbili pocztę, młyn, tartak i spółdzielnię oraz zniszczyły Arbeitsamt.
1950 - Urodził się Jack Layton, lider socjaldemokratycznej Nowej Demokratycznej Partii Kanady.
1988 - Iran zaakceptował rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ ws. zakonczenia wojny z Irakiem.
2006 - Włoska policja uwolniła 113 Polaków żyjących w niewolniczych warunkach w przymusowym obozie pracy w prowincji Apulia na południu kraju.
2007 - Zmarł Kenji Miyamoto, długoletni lider Japońskiej Partii Komunistycznej (Nihon Kyôsantô). Miał 98 lat.
?